Yhteystiedot

Junioripäällikkö (Oto)
Timo Lötjönen
050-4093 945
tlotjonen@gmail.com

Seuratyöntekijä:
Mikko Hallikainen
mikkoh.hallikainen@gmail.com
040 8296208

WWW & FB -sivuille päivitettävät tiedot:
Iiro Kärkkäinen, iiro.karkkainen@gmail.com
tai
Miska Voutilainen benjaminvoutilainen@gmail.com

Puheenjohtaja (Pelipaikka/Taso -asia)
Tero Vornanen
Kaisalantie 4
80710 Lehmo
050-528 7077
tero.vornanen@pkky.fi

Varapuheenjohtaja,
Iiro Kärkkäinen
040-483 4869
iiro.karkkainen@gmail.com

Taloudenhoitaja (johtokunnan ulkop.) 
Hanne Airaksinen
Vallesmannintie 24
80710 Lehmo
044 582 3880
hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

Yhteyshenkilö PoKaLi / KKI
Vesa Martiskainen
040-773 9243
vmartiskainen@gmail.com

Kuntayhteistyö ja kenttävuorot / Julien kenttä:
Väinö Hyttinen
040-538 1338
vaino.hyttinen@telemail.fi

Kuntayhteistyö ja kenttävuorot:
Jukka-Pekka Karppinen
0400-653 785
jukka-pekka@flaxwood.com

Tiedotusvastaava
Vesa Kuronen
Harjukaari 5
80710 Lehmo
050-5605 504
vesa.t.kuronen@kolumbus.fi

Kortteliliiga ja jalkapallokoulu:

Timo Lötjönen
050-4093 945
tlotjonen@gmail.com

Edustusjoukkue:

Joukkueenjohtaja/yhteyshenkilö:
Ari Jalkanen
044 330 0793
jalkanenari@gmail.com

Päävalmentaja:
Juha Kinnunen
0500 577989
juha.kinnunen@joensuunkenkakomppania.fi

II-valmentaja:
Jouni Turunen
jouni.turunen@sencom.fi

LehPa/2:

Joukkueenjohtajat:
Harri Hänninen
harri-hanninen@hotmail.com
Mika Torvinen
mika.tore.torvinen@gmail.com

Valmentaja:
Mark Dziadulewicz

KKI:

Yhteyshenkilö:
Vesa Martiskainen
040-7739 243
vmartiskainen@gmail.com

LehPa/3:

Yhteyshenkilö:
Jani Salomaa
050-599 2922
jani.salomaa@gmail.com
Valmentaja:
Jarkko Siponen
jarkko.siponen@gmail.com

P-02:

Valmentaja:
Iiro Kärkkäinen
040-4834 869
iiro.karkkainen@gmail.com
Valmentaja:
Juuso Airaksinen
041-310 2216
juuso.airaksinen@hotmail.com

Joukkueenjohtaja:
Jukka Haaksluoto
050-384 2994
jukka.haaksluoto@saunalahti.fi

 P-04:

Valmentaja:
Markku Litja
0400-327 686
markku.litja@luukku.com

Joukkueenjohtaja:
Jani Meriläinen
044-5972933
autojiipee@gmail.com

P-05/06:

Valmentaja:
Timo Lötjönen
050-4093 945
tlotjonen@gmail.com
Valmentaja:
Mikko Noropirtti
0400-261 632
mikko.noropirtti@telemail.fi
Valmentaja:
Mika Aho
0409122349
mikaaho4@gmail.com

Joukkueenjohtaja:
Kari Pitko
040-1539 970
kpitko76@gmail.com

 

P-07:

Vastuuvalmentaja:
Miska Voutilainen
044 555 7749
benjaminvoutilainen@gmail.com

Apuvalmentajat:

Sebastian Rodriguez
040 515 7593
sebastian.rodriguez@hotmail.fi
Jarno Tuovinen
jarno.tuovinen@hotmail.com

Joukkueenjohtaja:
Juha Korhonen
050 584 2501
juha.korhonen77@gmail.com

Taloudenhoitaja:
Sanna Juntunen
sanna.s.juntunen@gmail.com
050 539 4275

P-08:

Valmentaja:
Tero Vornanen
050-528 7077
tero.vornanen@pkky.fi

Taloudenhoitaja:
Janne Väätäinen
050-5258 156
janne.vaatainen@karelia.fi

Joukkueenjohtaja:
Markku Räty
040-563 4215
hm.raty@gmail.com

T-03/04/05:

Valmentaja:
Kari Sinkkonen
0400-910097
karisinkkonen@luukku.com

Joukkueenjohtaja:
Merja Konttinen
merja.eevaliisa@jippii.fi

P-09:

Päävalmentaja:
Antti Lukkarinen
antti1.lukkarinen@luukku.com
050 538 6004

Apuvalmentajat:
Lasse Litmanen
lasse_Litmanen@Hotmail.com

Eero Martiskainen
eero.Martiskainen@gmail.com

Joukkueenjohtaja:
Tero Vanninen
teva75@gmail.com
040-7517821

P-10/11:

Valmentaja
Eemeli Piironen
050 383 2814
eemeli_piironen@hotmail.com

Joukkueenjohtajat:
Jenna Sallinen
050 5383103

Juha Soininen
juhasoininen@msn.com

Rahastonhoitaja:
Marianne Koskinen
045-1186544
marianne_hirvonen@hotmail.com