Johtokunta 2017 & seuran erikoistehtävät

Puheenjohtaja (piirikokousedustaja)
Tero Vornanen
Kaisalantie 4
80710 Lehmo
050 528 7077
tero.vornanen@pkky.fi

Varapuheenjohtaja, yhteyshenkilö piiri / SPL
Iiro Kärkkäinen
040 483 4869
iiro.karkkainen@gmail.com

Taloudenhoitaja (johtokunnan ulkop.) 
Hanne Airaksinen
Vallesmannintie 24
80710 Lehmo
044 582 3880
hanne.airaksinen@laskentatulos.fi

Jäsen
Kari Pitko
040 1539 970
kpitko76@gmail.com

Jäsen (varajäsen piirikokousedustaja)
Markku Litja
040 0327 686
markku.litja@luukku.com

Jäsen 
Mikko Noropirtti
040 0261 632
mikko.noropirtti@telemail.fi

Jäsen
Juha Korhonen
050 584 2501
juha.korhonen77@gmail.com

Jäsen
Miska Voutilainen
044 555 7749
benjaminvoutilainen@gmail.com

Johtokunnan ulkopuoliset erikoistehtävät:

Johtokunnan ulkopuolinen sihteeri:
Seuratyöntekijä:
Mikko Hallikainen
mikkoh.hallikainen@gmail.com
040 8296208

Kuntayhteistyö ja kenttävuorot:
Jukka-Pekka Karppinen
puh : 040 0653 785
jukka-pekka@flaxwood.com

Kuntayhteistyö ja kenttävuorot / Julien kenttä :
Väinö Hyttinen
040 538 13 38
vaino.hyttinen@telemail.fi

Vanhat Jäärät -toiminta:
Timo Rosenius
timo.rosenius@gmail.com

Tiedotus Lehdistö/media -tiedotteet
Vesa Kuronen
Harjukaari 5
80710 Lehmo
050 560 55 04
vesa.t.kuronen@kolumbus.fi

Yhteyshenkilö PoKaLi / KKI
Vesa Martiskainen
040 773 92 43
vmartiskainen@gmail.com