Stadium yhteistyö

Lehmon Pallo -77 on tehnyt 3-vuotisen yhteistyösopimuksen pohjoismaisen urheilujätti Stadiumin kanssa. Näin ollen Stadium on LehPa:n virallinen urheiluvälintoimittaja ja ADIDAS virallinen tuotemerkki.

Stadium Team Sales toiminnan kautta on Seuralla mahdollisuus tehdä Seura- ja joukkuetilauksia helposti ja vaivattomasti. Stadium tarjoaa LehPa:laisille laajan urheiluvälinevalikoiman helposti saatavakseen.

Stadium tekee yhdessä seuran kanssa virallisen seuramalliston varusteistaan, joka tulee myöhemmin nähtäväksi LehPa:n kotisivuille. Yhteistyöstä tulee seuran jäsenille tiedote ja ohjeitus sähköpostin välityksellä.

Lisätietoja yhteistyösta saa seurakoordinaattori Mikko Hallikaiselta numerosta +358408296208 tai sähköpostista mikkoh.hallikainen@gmail.

#jointhemovement #palloonyhteinen